Vstup do diskuze ke skončenému srazu a možnosti srazu podzimníhoWeb ke srazu Jizerské hory II je na adrese:

 http://www.bdsm-klub.bondage.cz/sraz_17-19_10Víkendový výjezdový sraz (nejen) lidí z místnosti BDSM- klub

            Jestliže jste si zvykli na tradici tolik oblíbených „malých“ Pražských srazů, máme pro Vás dobrou zprávu. Nyní je tu sraz o něco větší a především – NA CELÝ VÍKEND.

            Konkrétní místo pobytu bude, jako obvykle, sděleno včas všem registrovaným účastníkům. Slíbit Vám ale můžeme samostatný objekt v klidné lokalitě Jizerských hor s kapacitou přibližně 60 lůžkových míst v prostorných pokojích. Co se ubytování týká, plusem jsou rozhodně pokoje poskytující dostatečný prostor k soukromému hraní, společné prostory vhodné k hraní veřejnému nebo odvoz od veřejné dopravy zdarma.

            Majitelé objektu jsou seznámeni se zaměřením osob i obsahem dění na srazu a nečiní jim problém, takže se nebojte vzít si s sebou patřičné pomůcky i drescode,  meze se zde opravdu nekladou.  

            V průběhu víkendu očekáváme příjezd mnoha známých tváří. Stejně tak doufáme, že si z domova přibalíte spoustu hraček, oblečků a dobré nálady. Na tomto srazu opravdu neočekávejte žádný konkrétní program (i když už ledacos se v zákulisí šušká). Pokud však přijedete s dobrou náladou i nápadem jak zapojit ostatní, jistě nějaké ty „spolupachatele“ najdete.

 

A kdy to vše propukne? Sejdeme se v termínu 4. – 6. června 2010.

 

Podrobnosti k registraci

            Vzhledem k tomu, že by mělo jít o akci akčnějšího rázu, byl vytvořen seznam ověřených uživatelů, kteří se mohou zaregistrovat bez nutnosti mít ručitele ("Seznam ručitelů"). Pokud si myslíte, že takovýmto uživatelem jste, a nejste na seznamu, kontaktujte pořadatele.

            Pro osoby, které se na seznamu nevyskytují – nezoufejte. Není nic snazšího, než najít na seznamu někoho, kdo Vás zná osobně. Napište mu, požádejte ho o ručení a poté se zaregistrujte „pod něj“. My počkáme na potvrzení ručení a poté Vás řádně zaregistrujeme.

            Povinnou položkou při registraci je také objednávka jídla! Přeci jen, naplnit Vaše ctěná pandírka bude pro kuchyň přinejmenším výzva, takže malá pomoc kuchyni ve zúžení menu, jak jistě chápete, je na místě.

 

Pravidla a fotografování 

            Na srazu platí obdobná pravidla jako na jiných akcích.

- v první řadě základním prvkem je slušnost chování účastníků

- každý D odpovídá za svůj S pokud je bezmocný

- každý D je povinen respektovat hranice S

- nikdo na srazu do ničeho nemůže být nucen proti své vůli bez ohledu na svoji orientaci, zaměření.a pohlaví

- pokud nebylo domluveno předem jinak nikomu nepřísluší připojovat se ani zasahovat do akčnění druhých

- nikomu nepřísluší narušovat akčnění druhých  nevhodnými poznámkami, jiným nevhodným jednáním včetně nedodržení dostatečného odstupu

- při pozváni k přidružení se k akčnění druhých mějte na paměti, že vaše hranice se nemusí shodovat s hranicemi druhých, proto respektujte domluvené   

- své osobní spory a vzájemnou nevraživost odložte po dobu srazu do soukromí či na dobu po srazu a nezatěžujte jimi ostatní osoby na srazu   

- žádné drogy  

 

            Na srazu je zákaz fotografování  akčnících i dalších účastníků srazu pokud nebude předem domluveno jinak. Právo fotografovat akčnění  má jen pořadateli ustanovený fotograf. Každý z účastníků srazu má v průběhu srazu možnost vyloučit svoji přítomnost na fotce pořadateli určeného fotografa, uživatelova tvář pak na fotce bude rozmazána či fotka nebude veřejná. Případně po domluvě bude smazána.  

Porušení těchto pravidel může vést podle závažnosti až k vyloučení ze srazu bez náhrady platby za sraz. a vyloučení z dalších případně následných srazů

V případě fotografování od smazání datového média přes zabavení záznamového zařízení po dobu srazu až k vyloučení ze srazu bez náhrady úhrady za sraz. Pořadatelé si vyhrazují právo kontroly záznamového zařízení v případě stížnosti

 

Doprava

            Do místa srazu je přímé spojení  z Prahy a předpokládáme, že i z ostatních krajských měst doprava s přestupem nebude činit problém. Jak bylo již napsáno, od zastávky veřejné dopravy v místě bude po domluvě odvoz zajištěn majiteli objektu stejně jako dovoz zpět. Takže ti z Vás, kteří jsou závislí na veřejné dopravě, si skutečně nemusí zoufat. Majitelé vlastních dopravních prostředků zase jistě ocení rozlehlou plochu parkoviště přímo u objektu a emailem obdrží podrobný,  fotkami klíčových rozcestí opatřený popis trasy z posledního většího města.

Ubytování

            Podrobný popis místa není zcela možný, jak jistě chápete. Nebo minimálně ne s uvedením konkrétního místa. Jak už jsem ale prozradila výše, prostory uvnitř i vně objektu jsou pro takovouto akci vhodné a na celý víkend rezervované pouze pro nás. Objekt se nachází na polosamotě u lesa, má terasu v patře, zahrádku s venkovním bazénem a zpevněné i nezpevněné prostory kolem, za objektem je les, takže v případě příznivého počasí je řada možností akčnit venku bez zvědavých zraků okolí.

            V přízemí objektu je vstupní hala s posezením, krbem, bar, který bude s nonstop obsluhou, obsahuje širokou nabídku nápojů (pro pivaře: Gambrinus 10°, Plzeň a černý Kozel), dostatečně velká klimatizovaná hotelová restaurace se salonkem naproti  a další malá místnost vhodná pro naše záměry je v suterénu budovy. V objektu je kulečník, elektronické šipky, stolní fotbal, venku dětský koutek s houpačkou.

Navíc můžeme nabídnout velice zajímavou možnost ubytování „soukromého rázu“. V areálu je malá chatička pro 5 lidí s vlastní kuchyňkou, sprchovým koutem, WC a podkrovní místnůstkou s postelemi.  Pokud tedy jste uzavřená skupinka 5 lidí, neváhejte a kontaktujte nás – máte možnost být ubytováni odděleně. Celá chatička je nekuřácká.

            Pro zajímavost, zklamu vášnivé protagonisty bondage – jedinou nevýhodou ubytovacích prostor jsou postele, ke kterým opravdu nikoho nepřivážete. (První komu se to podaří, nechť se u Tabron hlásí o panáka.)

            Pokoje nejsou unifikované, jsou různého typu. Pokud máte společné požadavky na ubytování ( např. pár, skupinka atd.) domluvte se s Tabron. V rámci kapacitních možností objektu se bude snažit Vám vyhovět. I zde však platí kdo se dříve ozve ten má větší výběr. 

 

Cena

            Cena za pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) je 550 Kč/den, vstupné na sraz 100 Kč za den, tedy celkem 1 300 Kč za celý víkendový pobyt. Pro ty z Vás, kteří po registraci v termínu bezhotovostně na účet uhradí platbu za sraz (nebo zálohu ve výši poloviny pobytu), bude vstupné na celý víkend 100 Kč. Při zrušení registrace po 27.květnu bude platba vrácena pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

            Celý pobyt /bez pití na baru/ je pochopitelně možno doplatit i bezhotovostně před srazem

Účet za  bar je možno na místě platit platebními kartami.

 

Záloha a platba za sraz

            Platbu ( zálohu) bezhotovostně poukažte na účet 1654360173 /0800  vedený u České spořitelny, na převod z jiného peněžního ústavu počítejte dva pracovní dny.

Jako variabilní symbol použijte Vaše ID (ID neboli pořadové číslo naleznete v sekci "Přihlášení uživatelé" u vašeho nicku) . V případě dvou souběžných plateb z jednoho účtu (např. za pár) je možno celou platbu za oba provést jednou odpovídající částkou pod variabilním symbolem jednoho z nich a Querymu dodat dispozice jak a na koho platbu rozúčtovat

 

Přihlášení do 23.dubna včetně,  platbu (zálohu) je třeba provést tak, aby nejpozději k 30.dubnu byla připsána na náš účet. Nebo nejpozději k tomuto datu sdělte Querymu, že budete platit hotově na srazu

Přihlášení od 24.dubna  platbu (zálohu) proveďte do 7 dnů ode dne přihlášení. Nejpozději přihlášení mohou platbu platbu provést 31.května, aby přijetí platby na naší straně bylo možno zjistit.

Přihlášení v červnu pouze platbou hotově na srazu za částku 1 300 Kč.

 

Bezhotovostní přijetí platby bude potvrzeno v položce "Poznámka" u Vašeho nicku v sekci "Přihlášení uživatelé".

Při zrušení registrace po 27. květnu bude zaplacená záloha vrácena pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

Při neuhrazení zálohy do termínu nejsou pořadatelé schopni zaručit konkrétní již předtím domluvený pokoj.  

Následný doplatek zálohy lze před srazem rovněž učinit bezhotovostně tak aby nejpozději k 2. červnu byl připsán na náš účet, tím nám i Vám odpadne následné účtování na srazu.
 

Při úhradě celé platby nebo doplatku zálohy  na srazu počítejte s hotovostní platbou pořadatelům a vezměte si s sebou proto příslušnou hotovost (ideálně přesně!) neboť platba za nájem objektu v té době už bude uhrazena pořadateli a nelze ji proto platit platební kartou. Celý pobyt /bez pití na baru/ je pochopitelně možno uhradit bezhotovostně před srazem.

 

Další informace (aneb sekce pro šťouraly a poctivé čtenáře)

            Na sraz mají možnost přijet i lidé, kteří nemohou přijet na celý víkend, stejně tak za vstupné si na sraz mohou udělat výlet lidé, kteří na srazu nemohou nebo nechtěji z nejrůznějších důvodů přespat. Bylo by ale dobré nás o tom informovat, abychom Vám zaslali informace o tom, jak místo srazu nalézt. Stravování nahlášené předem do 26.května je možné dle menu v objektu zajistit.

            Pro milovníky horských kol je v objektu uzamykatelná kolárna.

            Dobrou zprávu máme pro majitele zvířátek. V hotelu jsou vítána, není problém je vzít na výlet sebou. Dodávám, že je třeba vzít vše potřebné od pelíšků po misky.

            Zklamáni budou Ti z Vás, kdož ke štěstí potřebují internet. Wi-fi připojení zde není dostupné, jediné připojení dostupné v místě je individuálně přes CDMA O2, objekt nemá wi-fi rozvod.
Co se signálu pro telefony týká, někteří mají trochu obtíže ( T-Mobile), signál není vždy ideální a mimo suterén budovy většinou je.

 

Pro kuřáky

            Jsou tu další důležité informace. Vzhledem k tomu, že je celý objekt zajištěn pro nás, je zajištěno následující:
Jediný striktně nekuřácký prostor jsou pokoje a chatička. Nicméně, popelníky budou na chodbách před pokoji, takže pokud budete mít neodolatelné chutě na noční cigaretu, nemusíte až do přízemí. Další nekuřácký prostor je jídelna. Zde však s tím, že po večeři, tedy v pozdně večerních a nočních hodinách se bude moci kouřit i na baru. Co se týká prostor pro akčnění, tedy společenských místností, prozatím jsou považovány za kuřácké. Je zde ale prostor pro názor většiny. Jestliže většina účastníků bude vyžadovat prostor nekuřácký, není problém toto upravit.

Cigarety jsou v objektu k zakoupení v tomto sortimentu:
Marlboro red/normální
Marlboro white/lehké
Marlboro medium
Marlboro mentol
Lucky strike normální
Lucky strike lehké
Davidoff Classic
Davidoff Gold
Davidoff Platinum

 

Pořadatelé

Organizační záležitosti, platby
Query

 

Organizační záležitosti, ubytování
Tabron

kontaktní email srazu:BDSM.klub@seznam.cz
 

Pořadatelé si vyhrazují právo úpravy drobných změn dispozic na této webové stránce a zastavení přihlášek v případě naplnění ubytovací kapacity objektu.


TOPlist

Přístupy počítány od 12.12 2009[Administrace] © M@ster.exe