Akce proběhla, vstup do diskuze ke srazu

 

Jizerské hory II

Otevřený víkendový výjezdový sraz (nejen) lidí z místnosti BDSM- klub

 

Po úspěšné červnové akci v Jizerských horách  máme pro Vás dobrou zprávu. Pořadatelé se rozhodli připravit její opakování, tedy sraz Jizerské hory II. A opět je to sraz NA CELÝ VÍKEND.

Konkrétní místo pobytu bude, jako obvykle, sděleno včas všem registrovaným účastníkům. Slíbit Vám ale můžeme samostatný objekt v klidné lokalitě Jizerských hor s kapacitou přibližně 60 lůžkových míst v prostorných pokojích. Co se ubytování týká, plusem jsou rozhodně pokoje poskytující dostatečný prostor k soukromému hraní, společné prostory vhodné k hraní veřejnému nebo odvoz do objektu od veřejné dopravy v ceně pobytu.

Majitelé objektu jsou seznámeni se zaměřením osob i obsahem dění na srazu, a nečiní jim problém, takže se nebojte vzít si s sebou patřičné pomůcky i dresscode,  meze se zde opravdu nekladou.

V průběhu víkendu očekáváme příjezd mnoha známých tváří. Stejně tak doufáme, že dorazí i tváře novější, aby společně vytvořily atmosféru dobré nálady. Na tomto srazu opravdu neočekávejte žádný konkrétní program. Pokud však přijedete s nápadem jak zapojit ostatní, jistě nějaké ty „spolupachatele“ najdete.

* Zákulisní tamtamy k 31.8 šeptají minimálně o osazení stropu spodní místnosti oky k zavěšování, přítomnosti vakuového lůžka a přípravě sobotní ponyplay.

**  na  základě dotazů, k 16.9  je posledních několik volných míst na celý víkend.

 

Ponyplay

Jako součást srazu se v sobotu uskuteční pony závody - závody klusáků a soutěž o nejkrásnějšího koně a kobylku. Všichni zájemci o účast se mohou přihlásit pořadateli Rubberovi na info.ponyplay@gmail.com případně Altairovi na achak@bdsm.cz . Podmínkou účasti je alespoň minimální uzdění. Koně bez uzdění (např na vodítku apod.) nebudou do závodu vpuštěni.

Ceny pro vítěze závodů věnuje pořadatel (achak), cena pro nejkrásnějšího koně/kobylku se pořizuje na baru z dobrovolných příspěvků diváků. Pravidla na http://achak.pony-play.net/ .Ostatní zvířátka (furry) jako diváci vítáni

 

A kdy to vše propukne? Sejdeme se v termínu 17. –19. září 2010.

 

Podrobnosti k registraci

Vzhledem k tomu, že by mělo jít o akci akčnějšího rázu, byl vytvořen seznam ověřených uživatelů, kteří se mohou zaregistrovat bez nutnosti mít ručitele ("Seznam ručitelů"). Pokud si myslíte, že takovýmto uživatelem jste, a nejste na seznamu, kontaktujte pořadatele.

Pro osoby, které se na seznamu nevyskytují – nezoufejte. Není nic snazšího, než najít na seznamu někoho, kdo Vás zná osobně. Napište mu, požádejte ho o ručení a poté se zaregistrujte „pod něj“. My počkáme na potvrzení ručení a poté Vás řádně zaregistrujeme.

Povinnou položkou při registraci je také objednávka jídla! Přeci jen, naplnit Vaše ctěná pandírka bude pro kuchyň přinejmenším výzva, takže malá pomoc kuchyni, spočívající v zúžení menu, je třeba.

            Je nezbytně nutné kontaktovat Tabron v případě, že máte požadavky na společné ubytování. Viz. samostatná část ubytování.


Pravidla a fotografování

Na srazu platí obdobná pravidla jako na jiných akcích.

- v první řadě základním prvkem je slušné chování účastníků

- každý D odpovídá za svůj S, pokud je bezmocný

- každý D je povinen respektovat hranice S

- nikdo na srazu do ničeho nemůže být nucen proti své vůli bez ohledu na svoji orientaci, zaměření a pohlaví

- pokud nebylo domluveno předem jinak, nikomu nepřísluší připojovat se ani zasahovat do akce druhých

- nikomu nepřísluší narušovat akci druhých  nevhodnými poznámkami, jiným nevhodným jednáním včetně nedodržení dostatečného odstupu

- při pozváni k přidružení se k akci druhých mějte na paměti, že vaše hranice se nemusí shodovat s hranicemi druhých, proto respektujte domluvené

- své osobní spory a vzájemnou nevraživost odložte po dobu srazu do soukromí, či na dobu po srazu, a nezatěžujte jimi ostatní osoby na srazu

- žádné drogy

- personál slouží pouze pro naši obsluhu a pohodlí

- vždy respektujte pokyny organizátorů

- organizátoři si vyhrazují právo ukončit akci, která porušuje některé z uvedených pravidel

 

Na srazu platí obecný plošný zákaz fotografování. Právo fotografovat má jen pořadateli ustanovený fotograf nebo osoba, na které se účastníci domluví. V záběru však musí být pouze osoby, které k tomu daly konkrétní souhlas.V případě porušení tohoto zákazu si pořadatelé vyhrazují právo fotografie smazat přímo ze záznamového zařízení. Pořadatelé mají po dobu akce právo kontrolovat záznamová zařízení! Souhlas je nutný také v případě následného uveřejňování fotografií.

Porušení těchto pravidel může podle závažnosti také vést až k vyloučení ze srazu bez náhrady platby za sraz, a vyloučení z dalších případně následných srazů.

 

Doprava

Do místa srazu je přímé spojení  z Prahy a předpokládáme, že i z ostatních krajských měst doprava s přestupem nebude činit vážnější problém. Jak bylo již napsáno, od zastávky veřejné dopravy v místě bude po domluvě odvoz zajištěn majiteli objektu stejně jako dovoz zpět a to v ceně pobytu. Takže ti z Vás, kteří jsou závislí na veřejné dopravě, si skutečně nemusí zoufat. Majitelé vlastních dopravních prostředků zase jistě ocení rozlehlou plochu parkoviště přímo u objektu a emailem obdrží podrobný,  fotkami klíčových rozcestí opatřený popis trasy z posledního většího města.


Ubytování

Podrobný popis místa není zcela možný, jak jistě chápete. Nebo minimálně ne s uvedením konkrétní adresy či odkazu na objekt. Jak jsme už prozradili výše, prostory uvnitř i vně objektu jsou pro takovouto akci vhodné a na celý víkend rezervované pouze pro nás.

Objekt se nachází na polosamotě u lesa, má terasu v patře, zahrádku s venkovním bazénem a posezením. Zpevněné i nezpevněné prostory kolem. U objektu je několik prostorů s mohutným trámovím nad hlavou krytým střechou. Součástí areálu je dětské hřiště s houpačkami (vhodné na bondage). Za objektem je les, kousek cesty opuštěné hřiště a kaplička.

V přízemí objektu je vstupní hala s posezením a krbem, bar s nonstop obsluhou, kde najdete širokou nabídku nápojů (pro pivaře: Gambrinus 10°, Plzeň a černý Kozel), dostatečně velká klimatizovaná hotelová restaurace a salonek s kulečníkem, šipkami a fotbálkem. Další malá místnost vhodná pro naše záměry je v suterénu budovy. V této místnosti však není možné zavěšovat. * K 31.8 domluvena instalace ok do stropu.

Pokoje nejsou unifikované, jsou různého typu a velikosti – od dvoulůžkových až po sedmilůžkové apartmány s možností přistýlky.

Pokud máte jakékoliv požadavky či dotazy kolem ubytování, např. pár, skupinka, zdravotní obtíže…, domluvte se s Tabron (nemá smysl psát Querymu, ubytování řeší výhradně Tabron). V rámci kapacitních možností objektu se bude snažit Vám vyhovět. Přednost mají vždy ti, kteří mají zaplaceno a jedou na celý víkend.

 Nabízíme také velice zajímavou možnost ubytování „soukromého rázu“. V areálu je malá chatička pro 5 lidí s vlastní kuchyňkou, sprchovým koutem, WC a podkrovní místnůstkou s postelemi.  Pokud tedy jste skupinka 5 lidí, neváhejte a kontaktujte nás – máte možnost být ubytováni odděleně. Celá chatička je nekuřácká. Pronájem (včetně plné penze) je možný pouze jako celek, tedy 5ti míst za stejnou cenu na osobu jako jsou ceny na sraz. Chatička bude předem rezervována pouze na základě nevratné zálohy ve výši 3000 Kč.

 



Cena 

Díky nekorektnímu jednání některých přihlášených jsme byli nuceni provést změnu způsobu úhrady za sraz i za rezervaci chatičky. Je nutné si uvědomit, že pokud chceme mít celý objekt jen pro sebe tak i pořadatelé musí předem uhradit rezervační zálohy na objekt i  služby spojené s odlišným provozem. Týden předem pak objednat jídlo.

Aby nebyli postižení všichni plošně, zvolili jsme dvě různé ceny vstupného odvíjející se od způsobu platby. Cena pro platbu předem (nebo platbu se zálohou ve výši 1/2 pobytu)  zůstala na původní výši na rozdíl od úhrady na místě.

Cena při platbě(záloze) předem na účet do 14ti dnů od přihlášení  na sraz za celý víkendový pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) a vstupným na sraz zůstává na 1200,- Kč. (To znamená 600,- Kč při pobytu Pá/So nebo So/Ne.)

Tato platba je při řádném zrušení registrace do 9. září včetně vratná v zaplacené výši, při zrušení registrace od 10.září bude vratná pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

Cena pro platbu hotově na srazu je  za celý víkendový pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) a vstupným na sraz je  1500,- Kč. (To znamená 750,- Kč při pobytu Pá/So nebo So/Ne.)

Je na každém přihlášeném, jakou formu platby si zvolí, nikoho nenutíme platit předem. Zároveň ale říkáme, že pokud pořadatelé mají nést riziko Vaší případné neúčasti, ponesou ho za jiných podmínek.


Další ceny

- vstupné na sraz pro neubytované 100,- Kč   ( ubytovaní mají vstupné započteno v ceně pobytu)

- doobjednávka sobotního oběda dle menu při pobytu So/Ne 110,- Kč

- doobjednávka sobotního večerního grilu při pobytu Pá/So 250,- Kč

- víno Kagor 165 Kč

- zahraniční účastníci, platba hotově na srazu 1 200,- Kč

- přihlášení po13tém září pouze platbou hotově na srazu za částku 1 500,- Kč. ( cena 1200 Kč do 16.9 včetně, složením hotovosti na pobočce České spořitelny)

 



Záloha a platba za sraz

Platbu (zálohu) poukažte do 14ti dnů od přihlášení na účet 1654360173 /0800, vedený u České spořitelny. Na převod z jiného peněžního ústavu počítejte dva pracovní dny. Jako variabilní symbol použijte Vaše ID (ID neboli pořadové číslo naleznete v sekci "Přihlášení uživatelé" u vašeho nicku). V případě dvou souběžných plateb z jednoho účtu (např. za pár) je možné provést celou platbu (za oba) odpovídající částkou pod variabilním symbolem jednoho z nich, a Querymu dodat dispozice jak a na koho platbu rozúčtovat.

Platbu lze rovněž provést i formou složení hotovosti na výše uvedený účet na přepážce České spořitelny.

Přijetí platby bude potvrzeno v položce "Poznámka" u Vašeho nicku v sekci "Přihlášení uživatelé".

Při úhradě na místě srazu počítejte s hotovostní platbou pořadatelům, a vezměte si s sebou proto příslušnou hotovost (ideálně přesně!). Platbu za sraz a vstupné NELZE platit platební kartou! Účet za bar je možné uhradit i platební kartou.


Odhlášení ze srazu

Odhlásit se ze srazu je do 9.září možné u pořadatelů. Těm přihlášeným,  kteří na sraz bez omluvy nepřijedou bude znemožněna registrace pro další námi pořádané srazy.


Další informace (aneb sekce pro šťouraly a poctivé čtenáře)

Na sraz mají možnost přijet i lidé, kteří nemohou přijet na celý víkend, stejně tak si na sraz mohou udělat výlet lidé, kteří na srazu nemohou, nebo nechtějí, z nejrůznějších důvodů přespat (je třeba počítat s platbou vstupného). Bylo by ale dobré nás o tom informovat, abychom Vám zaslali informace o tom, jak místo srazu nalézt. Stravování nahlášené předem (tj. do 9.září) je možné v objektu zajistit v rozsahu platného menu nebo je na místě možnost si objednat jídlo ze zúženého stálého jídelního lístku .

Pro milovníky horských kol je v objektu uzamykatelná kolárna.

Dobrou zprávu máme pro majitele zvířátek. V hotelu jsou vítána, není problém je vzít na výlet sebou. Dodávám, že je třeba vzít vše potřebné od pelíšků až po misky.

Zklamáni budou Ti z Vás, kdož ke štěstí potřebují internet. Wi-fi připojení zde není dostupné. Jediné možné připojení v místě je individuálně přes CDMA O2, objekt nemá wi-fi rozvod!

Co se signálu pro telefony týká, někteří mají trochu obtíže (T-Mobile), signál není vždy ideální ale mimo suterén budovy většinou je.


Víno Kagor

Opět se bude objednat moldavské víno portského typu značky Kagor. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

Pro kuřáky

Pro kuřáky jsou tu další důležité informace. Vzhledem k tomu, že je celý objekt zajištěn pro nás, je zajištěno následující: Jediný striktně nekuřácký prostor jsou pokoje a chatička.

Nicméně, popelníky budou u na chodbách před pokoji, takže pokud budete mít neodolatelné chutě na noční cigaretu, nemusíte až do přízemí. Další nekuřácký prostor je jídelna. Zde však s tím, že po večeři, tedy v pozdně večerních a nočních hodinách se bude moci kouřit i na baru.

Co se týká prostor pro akčnění, tedy společenských místností, prozatím jsou považovány za kuřácké. Je zde ale prostor pro názor většiny. Jestliže většina účastníků bude vyžadovat prostor nekuřácký, není problém toto změnit.


Cigarety jsou v objektu k zakoupení v tomto sortimentu:
Marlboro red/normální
Marlboro white/lehké
Marlboro medium
Marlboro mentol
Lucky strike normální
Lucky strike lehké
Davidoff Classic
Davidoff Gold
Davidoff Platinum

Pořadatelé

Organizační záležitosti, platby
Query

 

Organizační záležitosti, ubytování
Tabron

kontaktní email srazu:BDSM.klub@seznam.cz

 

Vstup do diskuze ke srazu

 

V roce 2010 budeme ještě pořádat tyto další akce:

9. října pražský sraz / volný vstup bez nutnosti mít ručitele / přihlášky zde

11. prosince pražský vánoční sraz / volný vstup bez nutnosti mít ručitele
 

Pořadatelé si vyhrazují právo úpravy drobných změn dispozic na této webové stránce a zastavení přihlášek v případě naplnění ubytovací kapacity objektu.


TOPlist

Přístupy počítány od 7.7. 2010



[Administrace] © M@ster.exe