Jizerské hory III

Otevřený víkendový výjezdový sraz (nejen) lidí z místnosti BDSM- klub na chatu Lide.cz

 

 

 

Po úspěšném červnovém a zářijovém srazu v Jizerských horách  máme pro Vás dobrou zprávu. Pořadatelé se rozhodli připravit na stejném místě třetí běh této akce, tentokrát v zimní podobě navíc doplněnou o možností lyžování. Sraz je opět NA CELÝ VÍKEND.

Konkrétní místo pobytu bude, jako obvykle, sděleno včas všem registrovaným účastníkům. Slíbit Vám ale můžeme samostatný objekt v klidné lokalitě Jizerských hor s kapacitou přibližně 60ti lůžkových míst v prostorných pokojích poskytujících dostatečný ubytovací komfort, společné prostory vhodné k veřejnému hraní, nebo odvoz do/od objektu od zastávky veřejné dopravy v ceně pobytu, takže o nic nepřijdou ani ti, kdož nemají vlastní auto. A k tomu tentokrát navíc cca 300 metrovou sjezdovku s vlekem cca 150m od objektu nebo 2km vzdálený skiareál s dopravou na něj.

I v zimním období na sněhu proběhne na sobotní večeři grilování zajištěné personálem hotelu. Jídlo si pochopitelně sníme v teple hotelu.

Majitelé objektu jsou seznámeni se zaměřením osob i obsahem dění na srazu, takže se nebojte vzít si s sebou patřičné pomůcky i dresscode,  meze se zde opravdu nikomu nekladou.

V průběhu víkendu očekáváme příjezd mnoha známých tváří. Stejně tak doufáme, že dorazí i tváře novější, aby společně vytvořily atmosféru dobré nálady. Na tomto srazu NEočekávejte žádný striktně daný program. Pokud však přijedete s nápadem jak zapojit ostatní, jistě nějaké ty „spolupachatele“ najdete.

 

A kdy to vše propukne? Sejdeme se v termínu 18 – 20. února 2011.

 

Sraz není jen o lyžování, součástí srazu bude

- dostupné vaakuové lůžko s vysavačem, elektropřístroj ET 312, kovové upínací klekátko, v přízemí budovy místnost kam lze zavěsit i připoutat ke zdi, v této místnosti bude umístěna lavička na spanking.

- soutěž o nejhezčí výtvor ze sněhu, takže lopatky, rukavice, mrkvičky i pouta na mamuty s sebou 

- sobotní soutěž o nejhezčí  bodypainting ( malování na tělo) s možností nafocení výtvoru.

Základní sada barev na srazu bude, pokud povezete své barvy zde doporučení organizátorky soutěže : používat jen barvy k tomu určené, protože u jiných barev hrozí po absorbací bavy kůže, která se tím uzavře, alergická reakce! Takže je na každém jaké barvy kdo použije.Barvy na tělo jsou běžně dostupné v papírnictvích a speciálkách, ideální jsou celé sady. Vítěz bude určen pomocí hlasování.
 

- v rámci srazu je volitelnou možností i výlet na erotický ples, podrobnosti samostatně zde

 

Lyžování a snowboard

Pro zájemce o lyžování a snowboardování je k dispozici  zhruba 300 metrová sjezdovka s vlekem vzdálená od objektu cca 150 m, a to za cenu více než symbolickou. Je tu možnost sobotního a nedělního lyžování. V případě zájmu dostatečného počtu osob je možnost vlek rozjet už v pátek dopoledne včetně zajištění pátečního oběda a nedělní večeře.

Pro milovníky zimních sportů  kterým je 300m sjezdovky málo je 2 km od objektu  skiareál s velkou sjezdovkou, dopravu z hotelu tam i zpět v ceně pobytu pro individuélní lyžování lze zajistit.

Okolí je ideální i na běžky.

Půjčovna lyžařského vybavení je rovněž nedaleko, kontakt lze získat u pořadatelů

 

 

 

Podrobnosti k registraci

Vzhledem k tomu, že jde o akci akčnějšího rázu, byl vytvořen nový systém ručení. Seznam ověřených uživatelů, kteří se mohou zaregistrovat bez nutnosti mít ručitele, zůstává tak, jako doposud. Pokud si myslíte, že takovýmto uživatelem jste, a chybíte na seznamu, kontaktujte pořadatele.

Pro osoby, které se na seznamu nevyskytují – nezoufejte. Není nic snazšího, než najít na seznamu ručitelů někoho, s kým se  znáte. Napište mu, požádejte ho o ručení a poté se zaregistrujte „pod něj“. My počkáme na potvrzení ručení a poté Vás řádně zaregistrujeme.

Povinnou položkou při registraci je také objednávka jídla! Přeci jen, naplnit Vaše ctěná bříška bude pro kuchyň přinejmenším výzva, takže malá pomoc kuchyni, spočívající v zúžení menu je na místě.

            Je nezbytně nutné kontaktovat Tabron v případě, že máte požadavky na společné ubytování. Viz. samostatná část „ubytování“.

            Těm z Vás, kteří nám píší, že neznají nikoho z ručitelů, nikoho z komunity, nechodí chatovat, neznají  nikoho z chatu, ani nikdy nebyli na žádném srazu doporučujeme pro začátek navštívit některý z pražských „kecacích“ srazů, které máme přístupné i nováčkům bez nutnosti mít ručitele (nejbližší termíny 19.března a 7. května 2011 - informace u pořadatelů) nebo srazů pořádaných jinými pořadateli v jiných městech..

 

Pravidla a fotografování

Na srazu platí obdobná pravidla jako na jiných akcích.

- v první řadě základním prvkem je slušné chování účastníků

- každý D odpovídá za svůj S, pokud je bezmocný

- každý D je povinen respektovat hranice S

- nikdo na srazu do ničeho nemůže být nucen proti své vůli bez ohledu na svoji orientaci, zaměření a pohlaví

- pokud nebylo domluveno předem jinak, nikomu nepřísluší připojovat se ani zasahovat do akce druhých

- nikomu nepřísluší narušovat akci druhých  nevhodnými poznámkami, jiným nevhodným jednáním včetně nedodržení dostatečného odstupu

- při pozváni k přidružení se k akci druhých mějte na paměti, že vaše hranice se nemusí shodovat s hranicemi druhých, proto respektujte domluvené

- své osobní spory a vzájemnou nevraživost odložte po dobu srazu do soukromí, či na dobu po srazu, a nezatěžujte jimi ostatní osoby na srazu

- žádné drogy

- personál slouží pouze pro naši obsluhu a pohodlí

- vždy respektujte pokyny organizátorů

- organizátoři si vyhrazují právo ukončit akci, která porušuje některé z uvedených pravidel

- pořadatelé si vyhrazují právo odmítnout účast těm přihlášeným, kteří se na minulé srazy přihlásili, bez omluvy a zaplacení nepřijeli, nebo závažně narušili některý z minulých srazů

 

 

Na srazu platí obecný plošný zákaz fotografování. Právo fotografovat má jen pořadateli ustanovený fotograf nebo osoba, na které se účastníci hrátky domluví. V záběru však musí být pouze osoby, které k tomu daly konkrétní souhlas.V případě porušení tohoto zákazu si pořadatelé vyhrazují právo fotografie smazat přímo ze záznamového zařízení. Pořadatelé si za tímto účelem po dobu akce vyhrazují právo kontrolovat záznamová zařízení!

Porušení těchto pravidel může podle závažnosti také vést až k vyloučení ze srazu bez náhrady platby za sraz, a vyloučení z dalších případně následných srazů.

 

Doprava

Do místa srazu je přímé spojení  z Prahy a předpokládáme, že i z ostatních měst doprava s přestupem nebude činit vážnější problém. Jak bylo již napsáno, od zastávky veřejné dopravy v místě bude po domluvě odvoz zajištěn majiteli objektu stejně jako dovoz zpět a to v ceně pobytu. Takže ti z Vás, kteří jsou závislí na veřejné dopravě, si skutečně nemusí zoufat. Majitelé vlastních dopravních prostředků zase jistě ocení rozlehlou plochu parkoviště přímo u objektu a emailem obdrží podrobný,  fotkami klíčových rozcestí opatřený popis trasy z posledního většího města. Parkoviště objektu i přístupová cesta jsou celoročně dostupné osobním autem, pro ty kdož dají přednost parkovišti v cílovém místě bude majiteli objektu rovněž zajištěn dovoz od vozidla k objektu.


Ubytování

Podrobný popis místa není zcela možný, jak jistě chápete. Nebo minimálně ne s uvedením konkrétní adresy či odkazu na objekt. Jak jsme už prozradili výše, prostory uvnitř i vně objektu jsou pro takovouto akci vhodné a na celý víkend rezervované pouze pro nás.

Objekt se nachází na polosamotě u lesa, má terasu v patře, zahrádku s venkovním bazénem a posezením. Zpevněné i nezpevněné prostory kolem. U objektu je několik prostorů s mohutným trámovím nad hlavou krytým střechou. Součástí areálu je dětské hřiště s houpačkami (vhodné na bondage). Za objektem je les, kousek cesty opuštěné hřiště a kaplička.

V přízemí objektu je vstupní hala s posezením a krbem, bar s nonstop obsluhou, kde najdete širokou nabídku nápojů (pro pivaře: Gambrinus 10°, Plzeň a černý Kozel), dostatečně velká klimatizovaná hotelová restaurace a salonek s kulečníkem, šipkami a fotbálkem. Další místnost přetvořená pro naše záměry je v suterénu budovy, v místnosti byly provedeny úpravy které v ní umožňují jak zavěšování tak poutání ke zdi, navíc zde o srazu bude umístěna "velmi šikovná" lavička.

Pokoje nejsou unifikované, jsou různého typu a velikosti – od dvoulůžkových až po sedmilůžkové apartmány s možností přistýlky.

Pokud máte jakékoliv požadavky či dotazy kolem ubytování, např. pár, skupinka, zdravotní obtíže…, domluvte se s Tabron (nemá smysl psát Querymu, ubytování řeší výhradně Tabron). V rámci kapacitních možností objektu se bude snažit Vám vyhovět. Přednost ve výběru mají vždy ti, kteří mají zaplaceno a jedou na celý víkend.  

 Nabízíme také velice zajímavou možnost ubytování „soukromého rázu“. V areálu je malá chatička pro 5 lidí (s přistýlkami na matracích lze navýšit až na 7 osob) s vlastní kuchyňkou, sprchovým koutem, WC a podkrovní místnůstkou s postelemi, díky vytápění přímotopy je chatička použitelná i v zimním období. Pokud tedy jste skupinka 5 lidí, neváhejte a kontaktujte nás – máte možnost být ubytováni odděleně. Celá chatička je nekuřácká. Pronájem (včetně plné penze) je možný pouze jako celek, tedy 5 míst za stejnou cenu na osobu jako jsou ceny na sraz. Chatičku si lze předem rezervovat pouze na základě nevratné zálohy ve výši 3000 Kč.


Cena a způsob platby za sraz

Cena při platbě(popř. záloze ve výši 1/2 ceny) předem na účet do 14ti dnů od přihlášení  na sraz za celý víkendový pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) a vstupným je 1200,- Kč. (To znamená 600,- Kč při pobytu Pá/So nebo So/Ne.)

Tato platba je při řádném zrušení registrace do 10.února 2011 včetně vratná v zaplacené výši, při zrušení registrace od 11.února bude vratná pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

Cena pro platbu hotově na srazu za celý víkendový pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) a vstupným na sraz je  1500,- Kč. (To znamená 750,- Kč při pobytu Pá/So nebo So/Ne.)

Je na každém přihlášeném, jakou formu platby si zvolí, nikoho nenutíme platit předem. Zároveň ale říkáme, že pokud pořadatelé mají nést riziko Vaší případné neúčasti, ponesou ho za jiných podmínek.


        Platbu (zálohu) poukažte do 14ti dnů od přihlášení na účet 1654360173 /0800, vedený u České spořitelny. Na převod z jiného peněžního ústavu počítejte dva pracovní dny. Jako variabilní symbol použijte Vaše ID (ID neboli pořadové číslo naleznete v sekci "Přihlášení uživatelé" u vašeho nicku). V případě dvou souběžných plateb z jednoho účtu (např. za pár) je možné provést celou platbu (za oba) odpovídající částkou pod variabilním symbolem jednoho z nich, a Querymu dodat dispozice jak a na koho platbu rozúčtovat.

Platbu lze rovněž provést i formou složení hotovosti na výše uvedený účet na přepážce kterékoli pobočky České spořitelny.

Přijetí platby bude potvrzeno v položce "Poznámka" u Vašeho nicku v sekci "Přihlášení uživatelé".

Při úhradě na místě srazu počítejte s hotovostní platbou pořadatelům, a vezměte si s sebou proto příslušnou hotovost (ideálně přesně!). Platbu za sraz a vstupné NELZE platit platební kartou! Účet za bar je možné uhradit platební kartou.

 

Další ceny:

- vstupné na sraz pro neubytované 100,- Kč   (ubytovaní mají vstupné započteno v ceně pobytu)

- permanentka na lyžařský vlek 150 Kč odpolední, 250 Kč celodenní

- doobjednávka sobotního oběda dle menu při pobytu So/Ne 110,- Kč

- doobjednávka sobotního večerního grilu při pobytu Pá/So 250,- Kč

- víno Kagor 165 Kč

- zahraniční účastníci, platba hotově na srazu 1200,- Kč

- přihlášení po16tém únoru platbou hotově na srazu za částku 1500,- Kč nebo za  cenu 1200 Kč do 17.2 včetně, složením hotovosti na účet na pobočce České spořitelny

 


Odhlášení ze srazu

Odhlásit se ze srazu je do 10.února včetně možné u pořadatelů. Těm přihlášeným, kteří na sraz bez omluvy nepřijedou bude znemožněna registrace pro další námi pořádané srazy.

 


Další informace (aneb sekce pro šťouraly a poctivé čtenáře)

Na sraz mají možnost přijet i lidé, kteří nemohou přijet na celý víkend, stejně tak si na sraz mohou udělat výlet lidé, kteří na srazu nemohou, nebo nechtějí, z nejrůznějších důvodů přespat (je třeba počítat s platbou vstupného). Bylo by ale dobré nás o tom informovat, abychom Vám zaslali informace o tom, jak místo srazu nalézt. Stravování nahlášené předem (tj. do 10.února) je možné v objektu zajistit v rozsahu platného menu nebo je na místě možnost si objednat jídlo ze zúženého stálého jídelního lístku .

Dobrou zprávu máme pro majitele zvířátek. V hotelu jsou vítána, není problém je vzít na výlet sebou. Dodávám, že je třeba vzít vše potřebné od pelíšků až po misky. Také důrazně žádáme všechny majitele zvířátek, aby si uvědomili, že v objektu se pohybují místní psi a že ne každý účastník zvířátka miluje. Za své mazlíčky si zodpovídáte a je třeba respektovat pokyny pořadatelů a žádosti ostatních účastníků.

Zklamáni budou Ti z Vás, kdož ke štěstí potřebují internet. WI-FI PŘIPOJENÍ ZDE NENÍ dostupné. Jediné možné připojení v místě je individuálně přes CDMA O2.

Co se signálu pro telefony týká, někteří mají trochu obtíže (T-Mobile), signál není vždy ideální ale mimo suterén budovy většinou je.

Odlišné stravování než je v menu (vegetariáni, dieta, sobotní výletní balíček apod.) je možné zajistit. Kontaktujete  pořadatele


Víno Kagor

Opět se bude objednat moldavské víno portského typu značky Kagor. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

Pro kuřáky

Pro kuřáky jsou tu další důležité informace. Vzhledem k tomu, že je celý objekt zajištěn pro nás, je zajištěno následující: Jediný striktně nekuřácký prostor jsou pokoje a chatička.

Nicméně, popelníky budou na chodbách před pokoji, takže pokud budete mít neodolatelné chutě na noční cigaretu, nemusíte až do přízemí. Další nekuřácký prostor je jídelna. Zde však s tím, že po večeři, tedy v pozdně večerních a nočních hodinách se bude moci kouřit i na baru.

Co se týká prostor pro akčnění, tedy společenských místností, prozatím jsou považovány za kuřácké. Je zde ale prostor pro názor většiny. Jestliže většina účastníků bude vyžadovat prostor nekuřácký, není problém toto změnit.


Cigarety jsou v objektu k zakoupení v tomto sortimentu:
Marlboro red/normální
Marlboro white/lehké
Marlboro medium
Marlboro mentol
Lucky strike normální
Lucky strike lehké
Davidoff Classic
Davidoff Gold
Davidoff Platinum

Pořadatelé

Organizační záležitosti, platby
Query

 

Organizační záležitosti, ubytování
Tabron

kontaktní email srazu:BDSM.klub@seznam.cz
 

Pořadatelé si vyhrazují právo úpravy drobných změn dispozic na této webové stránce a zastavení přihlášek v případě naplnění ubytovací kapacity objektu.


TOPlist

Přístupy počítány od 9.10. 2010[Administrace] © M@ster.exe