Jizerské hory IV

Otevřený víkendový výjezdový sraz (nejen) lidí z místnosti BDSM- klub na chatu Lide.cz

 

Jak již mnozí víte 20.května nás navždy opustil Bigg.

Biggu je nám jasné, že bys raději byl s námi na srazu
a viděl tam u všech žen namalované nehty na nohou.
Osud rozhodl jinak a v této chvíli ti to už  nikdy umožnit
nemůžeme, neodpustíme si však věnovat těchto pár řádek památce
člověka který nikdy nikomu neublížil a nikomu neodmítl pomoci.

  

 Nejprve co tomuto srazu předcházelo: Po třech proběhlých srazech v objektu k pořadatelům v průběhu druhé poloviny března dorazila nečekaná zpráva o změnách na objektu v podobě změny provozovatele i personálu,  v první chvíli to vypadalo, že sraz vůbec nebude, nicméně po jednání s novými majiteli můžeme všem sdělit dobrou zprávu: sraz proběhne v původním termínu a za podobných podmínek jako srazy minulé.  

Takže po předchozích srazech v Jizerských horách se pořadatelé se rozhodli připravit na stejném místě čtvrtý běh této akce. Sraz je opět NA CELÝ VÍKEND.

Konkrétní místo pobytu bude, jako obvykle, sděleno včas všem registrovaným účastníkům. Slíbit Vám ale můžeme samostatný objekt v klidné lokalitě Jizerských hor s kapacitou přibližně 60ti lůžkových míst v prostorných pokojích poskytujících dostatečný ubytovací komfort, společné prostory vhodné k veřejnému hraní, nebo odvoz do/od objektu od zastávky veřejné dopravy v ceně pobytu, takže o nic nepřijdou ani ti, kdož nemají vlastní auto.

Majitelé objektu jsou seznámeni se zaměřením osob i obsahem dění na srazu, takže se nebojte vzít si s sebou patřičné pomůcky i dresscode který však není povinný,  meze se zde opravdu nikomu nekladou. V suterenu budovy je místnost kde lze zavěsit i připoutat ke zdi, v této místnosti bude umístěna i lavička na spanking, kolem objektu je několik prostorů s mohutným trámovím nad hlavou krytým střechou a při příznivém počasí okolí nabízí další řadu možností k hrátkám.

V rámci srazu proběhne soutěž nejhezčí bondáž. )

V rámci srazu proběhnou pony závody, podrobnosti k této akci kterou neorganizují pořadatelé srazu jsou na http://www.achak.bdsm.cz/cs/akce/

 

 

A kdy to vše propukne? Sejdeme se v termínu 3 – 5. června 2011.

 

Podrobnosti k registraci

Vzhledem k tomu, že jde o akci akčnějšího rázu, byl napříč komunitou vytvořen seznam ověřených uživatelů, kteří se mohou zaregistrovat bez nutnosti mít ručitele. Pokud si myslíte, že takovýmto uživatelem jste, a chybíte na seznamu, kontaktujte pořadatele.

Pro osoby, které se na seznamu nevyskytují – nezoufejte. Není nic snazšího, než najít na seznamu ručitelů někoho s kým se znáte. Napište mu, požádejte ho o ručení a poté se zaregistrujte „pod něj“. My počkáme na potvrzení ručení a poté Vás řádně zaregistrujeme.

Povinnou položkou při registraci je také objednávka jídla! Přeci jen, naplnit Vaše ctěná bříška je pro kuchyň přinejmenším úkol, takže malá pomoc kuchyni, spočívající v zúžení menu je na místě. 

            Je nezbytně nutné kontaktovat  pořadatele v případě, že máte požadavky na společné ubytování. Viz. samostatná část „ubytování“.

            Těm z Vás, kteří nám píší, že neznají nikoho z ručitelů, nikoho z komunity, nikoho z chatu, nechodí chatovat do místnosti BDSM-klub na chatu Lide.cz, ani nikdy nebyli na žádném srazu doporučujeme pro začátek navštívit některý z pražských „kecacích“ srazů, které máme přístupné i nováčkům bez nutnosti mít ručitele nebo srazů pořádaných jinými pořadateli v jiných městech.

 

Pravidla a fotografování

Na srazu platí obdobná pravidla jako na jiných akcích.

- v první řadě základním prvkem je slušné chování účastníků

- každý D odpovídá za svůj S, pokud je bezmocný

- každý D je povinen respektovat hranice S

- nikdo na srazu do ničeho nemůže být nucen proti své vůli bez ohledu na svoji orientaci, zaměření a pohlaví

- pokud nebylo domluveno předem jinak, nikomu nepřísluší připojovat se ani zasahovat do akce druhých

- nikomu nepřísluší narušovat akci druhých  nevhodnými poznámkami, jiným nevhodným jednáním včetně nedodržení dostatečného odstupu

- při pozváni k přidružení se k akci druhých mějte na paměti, že vaše hranice se nemusí shodovat s hranicemi druhých, proto respektujte domluvené

- své osobní spory a vzájemnou nevraživost odložte po dobu srazu do soukromí, či na dobu po srazu a nezatěžujte jimi ostatní osoby na srazu

- žádné drogy

- personál slouží pouze pro naši obsluhu a pohodlí

- vždy respektujte pokyny organizátorů

- organizátoři si vyhrazují právo ukončit akci, která porušuje některé z uvedených pravidel

- pořadatelé si vyhrazují právo odmítnout účast těm přihlášeným, kteří se na minulé srazy přihlásili, bez omluvy a zaplacení nepřijeli, nebo závažně narušili některý z minulých srazů

 

 

Na srazu platí obecný plošný zákaz fotografování. Právo fotografovat má jen pořadateli ustanovený fotograf nebo osoba na které se účastníci domluví. V záběru však musí být pouze osoby, které k tomu daly konkrétní souhlas.V případě porušení tohoto zákazu si pořadatelé vyhrazují právo fotografie smazat přímo ze záznamového zařízení. Pořadatelé si za tímto účelem po dobu akce vyhrazují právo kontrolovat záznamová zařízení!

Porušení těchto pravidel může podle závažnosti také vést až k vyloučení ze srazu bez náhrady platby za sraz, a vyloučení z dalších případně následných srazů.

 

Doprava

Do místa srazu je přímé spojení  z Prahy a předpokládáme, že i z ostatních měst doprava s přestupem nebude činit vážnější problém. Jak bylo již napsáno, od zastávky veřejné dopravy v místě bude po domluvě odvoz zajištěn provozovatelem objektu stejně jako dovoz zpět a to vše v ceně pobytu. Takže ti z Vás, kteří jsou závislí na veřejné dopravě, si skutečně nemusí zoufat. Majitelé vlastních dopravních prostředků zase jistě ocení rozlehlou plochu parkoviště přímo u objektu a emailem obdrží podrobný,  fotkami klíčových rozcestí opatřený popis trasy z posledního většího města. 

Pokud chcete někomu nabídnout místo v autě jedoucím na sraz, či naopak místo v autě hledáte je možné toto vepsat do diskuze ke srazu (odkaz je až dole na stránce).


Ubytování

Podrobný popis místa není zcela možný, jak jistě chápete. Nebo minimálně ne s uvedením konkrétní adresy či odkazu na objekt. Jak jsme už prozradili výše, prostory uvnitř i vně objektu jsou pro takovouto akci vhodné a na celý víkend rezervované pouze pro nás.

Objekt se nachází na polosamotě u lesa, má terasu v patře, zahrádku s posezením. Zpevněné i nezpevněné prostory kolem. U objektu je několik prostorů s mohutným trámovím nad hlavou krytým střechou. Součástí areálu je dětské hřiště s houpačkami (vhodné na bondage). Za objektem je les, kousek cesty opuštěné hřiště a kaplička.

 

V přízemí objektu je vstupní hala s posezením a krbem, bar, kde najdete širokou nabídku nápojů (pro pivaře: Gambrinus 10°, Plzeň a černý Kozel), dostatečně velká klimatizovaná hotelová restaurace a salonek s kulečníkem, šipkami a fotbálkem. Další místnost přetvořená pro naše záměry je v suterénu budovy, v místnosti byly provedeny úpravy které v ní umožňují jak zavěšování tak poutání ke zdi, navíc zde o srazu bude umístěna "velmi šikovná" lavička.

Pokoje nejsou unifikované, jsou různého typu a velikosti – od dvoulůžkových až po sedmilůžkové apartmány s možností přistýlky.

Pokud máte jakékoliv požadavky či dotazy kolem ubytování, např. pár, skupinka, zdravotní obtíže…, domluvte se s Tabron (nemá smysl psát Querymu, ubytování řeší výhradně Tabron). V rámci kapacitních možností objektu se bude snažit Vám vyhovět. Přednost ve výběru pokoje mají ti, kteří mají zaplaceno, dříve se přihlásili a jedou na celý víkend.  

 Nabízíme také velice zajímavou možnost ubytování „soukromého rázu“. V areálu je malá chatička pro 5 lidí (s přistýlkami na matracích lze navýšit na 7 osob) s vlastní kuchyňkou, sprchovým koutem, WC a podkrovní místnůstkou s postelemi. Pokud tedy jako skupinka 5 ti a více lidí  máte zájem být ubytováni odděleně neváhejte a kontaktujte nás. Celou chatičku si lze předem rezervovat pouze na základě nevratné zálohy ve výši 3000 Kč. Celá chatička je nekuřácká.


Cena a platba za sraz

Cena za celý víkendový pobyt s plnou penzí ( bez pití na baru) a vstupným je 1400 Kč ( 1300 Kč + 100 Kč vstupné na sraz ) 750 Kč  při pobytu jeden den  (650 Kč + 100 Kč vstupné na sraz). Vzhledem k odlišným platebním požadavkům ze strany nových majitelů objektu jsme byli nuceni přistoupit k povinnému potvrzení registrace složením zálohy ( celé platby) ve výši poloviny pobytu předem. Zálohu ( platbu) je třeba zaplatit tak aby nejpozději 24. května ( rozhoduje datum připsání) byla na našem účtě. 

Zaplacená částka je při řádném zrušení registrace u pořadatelů do 26.května 2011 včetně,  vratná v zaplacené výši, při zrušení registrace počínaje 27.květnem 2011 bude vratná pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

V případě nepřipsání zálohy ( platby) na náš účet do 24. května včetně nelze přihlášeným bez platby garantovat objednané stravování ani ubytování.

        Platbu poukažte na účet 1654360173 /0800, vedeném u České spořitelny. Na převod z jiného peněžního ústavu počítejte dva pracovní dny. Jako variabilní symbol použijte Vaše ID (ID neboli pořadové číslo naleznete v sekci "Přihlášení uživatelé" u vašeho nicku). V případě dvou souběžných plateb z jednoho účtu (např. za pár) je možné provést celou platbu (za oba) odpovídající částkou pod variabilním symbolem jednoho z nich, a Querymu dodat dispozice jak a na koho platbu rozúčtovat.

Platbu lze rovněž provést i formou složení hotovosti na výše uvedený účet na přepážce kterékoli pobočky České spořitelny.

Přijetí platby bude potvrzeno v položce "Poznámka" u Vašeho nicku v sekci "Přihlášení uživatelé".

Při úhradě na místě srazu počítejte s hotovostní platbou za pobyt pořadatelům, a vezměte si s sebou proto příslušnou hotovost (ideálně přesně!). Platbu za sraz a vstupné NELZE platit platební kartou! Pokud jde o platbu účtu na baru platební  kartou  tak zatím je novým majitelem  tato věc v řešení a pokud tato možnost do srazu nastane budeme Vás informovat. Zatím platí, že kartou platit nelze.

 

Další ceny:

- vstupné na sraz pro neubytované 100,- Kč 

- doobjednávka sobotního oběda dle menu při pobytu So/Ne 110,- Kč

- doobjednávka sobotního večerního grilu při pobytu Pá/So 250,- Kč

- víno Kagor 165 Kč

 

Odhlášení ze srazu

Odhlásit se ze srazu je do 26.května včetně  možné u pořadatelů. Těm přihlášeným, kteří na sraz bez omluvy nepřijedou bude znemožněna registrace pro další námi pořádané srazy.


Další informace (aneb sekce pro šťouraly a poctivé čtenáře)

Na sraz mají možnost přijet i lidé, kteří nemohou přijet na celý víkend, stejně tak si na sraz mohou udělat výlet lidé, kteří na srazu nemohou, nebo nechtějí, z nejrůznějších důvodů přespat (je třeba počítat s platbou vstupného). Bylo by ale dobré nás o tom informovat, abychom Vám zaslali informace o tom, jak místo srazu nalézt. Stravování nahlášené předem (tj. do 26.května) je možné v objektu zajistit v rozsahu platného menu nebo na místě bude možnost si objednat jídlo ze zúženého stálého jídelního lístku za ceny na jídelním lístku.

Dobrou zprávu máme pro majitele zvířátek. V hotelu jsou vítána, není problém je vzít na výlet sebou. Dodávám, že je třeba vzít vše potřebné od pelíšků až po misky. Také důrazně žádáme všechny majitele zvířátek, aby si uvědomili, že v objektu se pohybují místní psi a že ne každý účastník zvířátka miluje. Za své mazlíčky si zodpovídáte a je třeba respektovat pokyny pořadatelů a žádosti ostatních účastníků.

Zklamáni budou Ti z Vás, kdož ke štěstí potřebují internet. WI-FI PŘIPOJENÍ ZDE NENÍ dostupné. Jediné možné připojení v místě je individuálně přes CDMA O2.

Co se signálu pro telefony týká, někteří mají trochu obtíže (T-Mobile), signál není vždy ideální ale mimo suterén budovy většinou je.

Odlišné stravování než je v menu (vegetariáni, dieta apod.) je možné zajistit. Kontaktujete  pořadatele.

Součástí objektu je uzamykatelná kolárna.

           


Víno Kagor

Opět se bude objednat moldavské víno portského typu značky Kagor. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

Pro kuřáky

Pro kuřáky jsou tu další důležité informace. Vzhledem k tomu, že je celý objekt zajištěn pro nás, je zajištěno následující: Jediný striktně nekuřácký prostor jsou pokoje a chatička.

Nicméně, popelníky budou u na chodbách před pokoji, takže pokud budete mít neodolatelné chutě na noční cigaretu, nemusíte až do přízemí. Další nekuřácký prostor je jídelna která oproti minulým srazům na základě požadavku majitele bude nekuřáckou i po večeři a v pozdně nočních hodinách. 

Co se týká prostor pro akčnění, tedy společenských místností, prozatím jsou považovány za kuřácké. Je zde ale prostor pro názor většiny. Jestliže většina účastníků bude vyžadovat prostor nekuřácký, není problém toto změnit.


Cigarety jsou v objektu k zakoupení v tomto sortimentu:
 

dle sdělení majitele bude ke koupi sortiment cigaret Marlboro

 

Na únorovém srazu  proběhly  dvě soutěže

Soutěži o nejhezčí výtvor ze sněhu

1. místo výtvor Krokodýl , autoři M.Striha a Wild.Lioni, 11 hlasů

2 místo výtvor Mořská panna, autoři Achnaton a Titi, 6 hlasů

3. místo výtvor Drak , autoři Pyverrn a Sat_Ann, 1 hlas

 

Soutěž o nejhezčí malbu na tělo

1. místo malba Sloník, autoři Standa a Radka 3 hlasy

2 místo malba Mořská panna, autoři Achnaton a Titi, 2 hlasy

3. místo malba "Miss" autorka Tvarakoska  1 hlas

mimo soutěž Tabron za svoji malbu "červenobílá kombinace" získala 11 hlasů

 

 

Pořadatelé

Organizační záležitosti, platby
Query

 

Organizační záležitosti, ubytování
Tabron

kontaktní email srazu:BDSM.klub@seznam.cz
 

Vstup do diskuze ke srazu

Pořadatelé si vyhrazují právo úpravy drobných změn dispozic na této webové stránce a zastavení přihlášek v případě naplnění ubytovací kapacity objektu.


TOPlist

Přístupy počítány od 1. 2. 2011[Administrace] © M@ster.exe