Sraz z důvodu nízkého počtu přihlášených zrušen ke dni 14. září 2014.

 

 

Víkendový BDSM sraz Jizerské hory X

 

 

Konkrétní místo pobytu bude, jako obvykle, sděleno včas všem registrovaným účastníkům. Slíbit lze samostatný objekt v klidné lokalitě Jizerských hor s kapacitou  42 lůžkových míst včetně přistýlek + další osoby je možné případně ubytovat v penzionu nacházejícím se cca 100 m od objektu.

Majitelé objektu jsou seznámeni se zaměřením osob i obsahem dění na srazu a nemají s ním problém,  takže se nebojte vzít si s sebou patřičné pomůcky i dresscode, který však na tomto srazu NENÍ povinný. Objekt bude uzavřen jen pro nás.

 

A kdy že to vše propukne? Sejdeme se v termínu

 26 – 28. září 2014.

 sraz proběhne pouze při ekonomicky dostatečném počtu přihlášených

 

Podrobnosti k registraci

Vzhledem k tomu, že jde o akci akčnějšího rázu, byl napříč komunitou vytvořen seznam ověřených uživatelů, kteří se mohou zaregistrovat bez nutnosti mít ručitele. Pokud si myslíte, že takovýmto uživatelem jste a chybíte na seznamu, kontaktujte pořadatele.

Pro osoby, které se na seznamu nevyskytují – nezoufejte. Není nic snazšího, než najít na seznamu ručitelů někoho, s kým se znáte. Napište mu, požádejte ho o ručení a poté se zaregistrujte „pod něj“. Pořadatel počká na potvrzení ručení a poté Vás řádně zaregistruje. Zdůrazňuji, že VY jste povinni nám dodat potvrzení ručení – bez něj nebudete řádně zaregistrováni.

Povinnou položkou při registraci je také objednávka jídla! Přeci jen, naplnit Vaše ctěná bříška je pro hotelovou kuchyň přinejmenším výzvou, takže malá pomoc kuchyni, spočívající v zúžení menu, je na místě. 

Je nezbytně nutné kontaktovat  Queryho v případě, že máte požadavky na společné ubytování. Viz. samostatná část „ubytování“.

Těm z Vás, kteří nám píší, že neznají nikoho z ručitelů, nikoho z komunity, nikoho z chatu, ani nikdy nebyli na žádném srazu, doporučuji pro začátek navštívit některý z volně přístupných čtvrtečních srazů v Atelieru které jsou přístupné bez nutnosti mít ručitele. Pro nepražské jsou akce pořádané jinými pořadateli v Brně či Ostravě.

            

 

Souteže

V rámci srazu bude o sobotním večeru vyhlášena soutěž o ceny o nejhezčí spankový, bondážní. latexový  či jiný  výtvor či scénku formou volný styl.

  

 

Pravidla a fotografování

 

Na srazu platí obdobná pravidla jako na jiných akcích.

 

- vstup od 18ti let

- slušné chování účastníků

- každý D odpovídá za svůj S, pokud je bezmocný

- každý D je povinen respektovat hranice S

- nikdo na srazu do ničeho nemůže být nucen proti své vůli bez ohledu na svoji orientaci, zaměření a pohlaví

- pokud nebylo domluveno předem jinak, nikomu nepřísluší připojovat se ani zasahovat do akce druhých

- nikomu nepřísluší narušovat akci druhých  nevhodnými poznámkami, jiným nevhodným jednáním včetně nedodržení dostatečného odstupu

- při pozvání k přidružení se k akci druhých mějte na paměti, že vaše hranice se nemusí shodovat s hranicemi druhých, proto respektujte domluvené

- své osobní spory a vzájemnou nevraživost odložte po dobu srazu do soukromí, či na dobu po srazu a nezatěžujte jimi ostatní osoby na srazu

- žádné nelegální drogy

- personál slouží pouze pro naši obsluhu a pohodlí, je krajně nevhodné ho zatahovat do hraní i v případě, že by s tím souhlasil

- vždy respektujte pokyny organizátorů

- organizátoři si vyhrazují právo ukončit akci, která z jejich pohledu porušuje některé z uvedených pravidel

- pořadatelé si vyhrazují právo odmítnout účast těm přihlášeným, kteří se na minulé srazy přihlásili, bez omluvy a zaplacení nepřijeli, nebo závažně narušili některý z minulých srazů, konečným arbitrem v případě odmítnutí účasti je rozhodnutí pořadatelů

 

Na srazu platí obecný plošný zákaz fotografování. Právo fotografovat má jen pořadateli ustanovený fotograf nebo osoba, na které se účastníci domluví. V záběru však musí být pouze osoby, které k tomu daly konkrétní souhlas. V případě porušení tohoto zákazu si pořadatelé vyhrazují právo fotografie smazat přímo ze záznamového zařízení. Pořadatelé si za tímto účelem po dobu akce vyhrazují právo kontrolovat záznamová zařízení!

Porušení těchto pravidel může podle závažnosti také vést až k vyloučení ze srazu bez náhrady platby za sraz, a vyloučení z dalších srazů.

 

Doprava

Na místo srazu je přímé spojení  z Prahy a předpokládám, že i z ostatních měst doprava s přestupem nebude činit vážnější problém. Jak bylo již napsáno, od zastávky veřejné dopravy v místě bude po domluvě zajištěn odvoz do objektu stejně jako dovoz zpět a to vše v ceně pobytu. Takže ti z Vás, kteří jsou závislí na veřejné dopravě, si skutečně nemusí zoufat. Majitelé vlastních dopravních prostředků mohou parkovat přímo u objektu a emailem obdrží podrobný,  fotkami klíčových rozcestí opatřený, popis trasy z posledního většího města.  

 

 Ubytování

Celý objekt je nekuřácký a neakceptuje ubytování volně pohybujících se domácích mazlíčků.

Podrobný popis místa není zcela možný, jak jistě chápete. Nebo minimálně ne s uvedením konkrétní adresy či odkazu na objekt. Jak již bylo prozrazeno  výše, prostory uvnitř objektu jsou pro takovouto akci vhodné a na celý víkend rezervované pouze pro nás.

Objekt se nachází pod vrcholem kopce,  vedle je několik chat. V přízemí objektu je bar, kde najdete širokou nabídku nápojů, nabídku cigaret, nekuřácký salonek se šipkami a v další místnosti je kulečník. V prvním patře je kuchyně s jídelnou kterou půjde mimo doby jídla využít jako další salonek

Pokoje nejsou unifikované, jsou různého typu  – od dvoulůžkových kterých je omezený počet až po pěti lůžkové s možností přistýlky. Část pokojů je rodiného typu 2+2(3) kdy přes jednu místnost je průchod do druhé místnosti oddělené dveřmi. V několika pokojích je kovové dvojlůžko v jednom masivní dřevěné dvojlůžko na nožičkách.

Pokud máte jakékoliv požadavky či dotazy kolem ubytování, např. pár, skupinka, zdravotní obtíže piště tentokrát Querymu. V rámci kapacitních možností objektu se budu snažit Vám vyhovět. O konečném umístění ale rozhodne Query na základě termínu přihlášení, zaplacení platby, zdravotních či sociálních hledisek, nebo faktu, zda jedete na celý víkend atp.  

Součástí objektu je pokoj s bezbarierovým přístupem a bezbarierovou koupelnou.

 

 

UBYTOVACÍ OBJEKT NEAKCEPTUJE PLATBU KREDITNÍ KARTOU!

 Vezměte si s sebou patřičnou hotovost.

 

 

Cena a platba za sraz

Cena za celý víkendový pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) a vstupným je 1450,- Kč (1350,- Kč + 100,- Kč vstupné na sraz ). Při pobytu jeden den je to 825 Kč (725 Kč + 100 Kč vstupné na sraz). Účast na srazu je po registraci podmíněna úhradou platby za sraz předem. Platbu je třeba zaplatit tak aby nejpozději  17. září 2014  byla připsána na účet srazu .

Zaplacená částka je v plné výši vratná pouze při řádném zrušení registrace u Queryho do 18.září 2014 včetně. Při zrušení registrace počínaje 19tým zářím 2014 bude vratná pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

V případě nepřipsání platby na náš účet nelze přihlášeným bez platby garantovat objednané stravování ani ubytování a v případě naplnění ubytovací kapacity mohou být nahrazeni náhradníky.

Platbu poukažte na účet 1654360173 /0800, vedený u České spořitelny. Na převod z jiného peněžního ústavu počítejte dva pracovní dny. Jako variabilní symbol použijte Vaše ID (ID, neboli pořadové číslo, naleznete v sekci "Přihlášení uživatelé" u Vašeho nicku). V případě dvou souběžných plateb z jednoho účtu (např. za pár) je možné provést celou platbu (za oba) jednou odpovídající částkou pod variabilním symbolem jednoho z nich, a Querymu dodat dispozice jak a na koho platbu rozúčtovat.

Platbu lze rovněž provést i formou složení hotovosti na výše uvedený účet na přepážce kterékoli pobočky České spořitelny.

Přijetí platby bude potvrzeno v položce "Poznámka" u Vašeho nicku v sekci "Přihlášení uživatelé".

 

Další ceny:

- celovíkendové vstupné na sraz pro neubytované 100,- Kč 

 

Mimo cenu plného menu

- doobjednávka sobotního oběda dle menu ( pouze při pobytu So/Ne) 110,- Kč

- tatarský biftek 100g,  topinka, česnek 90 Kč

- tatarský biftek 200g, topinka, česnek  200 Kč ( pro 4 osoby)

- palačinky se zavařeninou a šlehačkou 60 Kč

 

Odhlášení ze srazu

Odhlásit se ze srazu je  možné u pořadatele. Těm přihlášeným, kteří na sraz bez omluvy nepřijedou, bude odmítnuta registrace na další námi pořádané srazy.

 

Další informace (aneb sekce pro šťouraly a poctivé čtenáře)

Na sraz mají možnost přijet i lidé, kteří nemohou přijet na celý víkend, stejně tak si na sraz mohou udělat výlet lidé, kteří na srazu nemohou, nebo nechtějí z nejrůznějších důvodů přespat (je třeba počítat s platbou vstupného). Je ale nutné nás o tom informovat, abychom Vám zaslali informace, jak místo srazu nalézt. (V případě že místo znáte, berte na vědomí organizační část srazu a stejně se nám nahlašte předem!) Stravování nahlášené předem (tj. do 18. září ) je možné v objektu zajistit v rozsahu platného menu.

Ubytovací objekt neakceptuje ubytování po objektu volně pohybujících se domácích mazlíčků.

Celý objekt je pokryt signálem wi-fi, přístupové heslo je zdarma.

Co se signálu pro telefony týká, není se signálem problém.

Odlišné stravování než je v menu (vegetariáni, dieta apod.) je možné zajistit. Kontaktujete  pořadatele.

 

 

UBYTOVACÍ OBJEKT NEAKCEPTUJE PLATBY KREDITNÍ KARTOU!

Vezměte si s sebou patřičnou hotovost.

 

Grilování

Na sobotní večeří bude grilování, v případě nepříznivého zimního počasí které by neumožnilo kuchaři použít venkovní gril bude maso upraveno v kuchyni objektu. Jídlo si v obou případech sníme v teple objektu.      

 

Tatarský biftek

Na sobotní odpoledne či brzký večer je možné si nad rámec plné penze individuélně objednat tatarský biftek s topinkou a česnekem a to v porcích 100 g  v ceně 100 Kč a 200 g ( vhodné pro 4 osoby) v ceně 200 Kč. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

 

Palačinky

Na sobotní odpoledne či brzký večer je možné si nad rámec plné penze individuálně objednat palačinky 2ks se zavařeninou a šlehačkou v ceně 60 Kč. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

 

Pro kuřáky

Pro kuřáky jsou tu další důležité informace. Celý objekt je nekuřácký, kouřit lze ve vstupním vestibulu.  Cigarety jsou na baru dostupné.

 

Pořadatel Query

 

 


 

kontaktní email srazu: BDSM.klub@seznam.cz na pořadatele:  Query@volny.cz

Pořadatel si vyhrazují právo úpravy drobných změn dispozic na této webové stránce a zastavení přihlášek v případě naplnění ubytovací kapacity objektu s tím, že další přihlášení budou náhradníky.

 

Výzva na závěr:

Pro další srazy se hledá nový objekt, ideálně v oblasti Vysočina nebo Východní Čechy. Pokud na nějaké vhodné místo máte typ kontaktujte mně na query@volny.cz . Děkuji


TOPlist

Přístupy počítány od 13.8 2014[Administrace] © M@ster.exe